Aktualności

15. edycja Kina Letniego za nami!

Molo w Sopocie, Ekomarina w Giżycku i Kulturalny Plac Niepodległości obok zakopiańskich Krupówek  – właśnie w tych miejscach, na wygodnych leżakach, kinomani mogli obejrzeć pokazy filmów w ramach 15. edycji Kina Letniego, której po raz kolejny patronował Polargos.

Impreza połączyła nie tylko różne zakątki Polski, ale i kilka pokoleń turystów, a także różnorodną tematykę projekcji. Przede wszystkim zaś – miłośników filmografii.

W piękne wieczory o zachodzie słońca nasze mobilne bezpłatne kino zapełniało się po brzegi. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą liczby podsumowujące tegoroczną edycję: 58 filmów, 140 seansów, ok. 50 tysięcy kinomanów. A to wszystko w czasie zaledwie dwóch miesięcy, a dokładnie 62 dni!

Wśród filmów, które mogli obejrzeć widzowie, znalazły się m.in.: Lady Bird, Pies, Czarny Mercedes, Córka Trenera, Terminal, Mistrz… i wiele innych.

Bywało zabawnie, romantycznie, dramatycznie…

Pokazy niosły ze sobą całe morze emocji i okazję do spotkania z gwiazdami kina. Na ściance (z logo Polargosa!) można było zrobić zdjęcie zarówno z najbliższymi, jak i ze znanymi aktorami, m.in. Mają Ostaszewską i Piotrem Głowackim. W pokazach uczestniczyli również nasi pracownicy, którzy przed każdym seansem dzielnie sprawdzali jakość leżaków przygotowanych dla widzów. Zdjęcia z pokazów prezentujemy poniżej. Można je także odnaleźć w mediach społecznościowych pod hasztagiem #dobrzesięskłada, nawiązującym do naszych ogrodzeń z serii Element, czyli pierwszego na rynku systemu bram, furtek i ogrodzeń do samodzielnego montażu!

Dziś nie tylko wspominamy 15. edycję Kina Letniego, ale myślimy już o kolejnych pokazach i tytułach filmów, które będziemy mogli zaprezentować widzom w przyszłym roku.