Napędy do bram dwuskrzydłowych

EASY WAY 210 (powered by Home Life)

Szafir Element

Napęd do bramy dwuskrzydłowej umożliwi Ci jej automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą pilota, bez konieczności wysiadania z pojazdu. To rozwiązanie komfortowe, które skutecznie zadba o Twoje bezpieczeństwo w sytuacji, gdy dysponujesz krótkim pojazdem lub gdy na posesję wjeżdżasz bezpośrednio z ulicy. Przed zakupem konkretnego modelu mechanizmu powinieneś zorientować się, czy na pewno poradzi sobie z wielkością i wagą skrzydeł bramy. Przestudiuj najważniejsze informacje lub zadzwoń do nas, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie.

Parametry

Czas otwierania ok. 18 sek. *
Maks. waga bramy do 300 kg
Szerokość skrzydła do 5 m
Napięcie zasilania 230 V 50 /60Hz
Natężenie wejściowe do linii 230 V Max 60W + 60W
Silnik 24V
Maks. natężenie silnika 2,5A + 2,5A
Ciąg 1500N
Czas pracy ciągłej 20 min.
Smarowanie smar trwały
Poziom ciśnienia akustycznego LpA-70 dB
Klasa ochrony IP44
Temperatura działania od -20 do +70
Wymiary silnika 750x85x102 mm
Maks. ilość pilotów do podłączenia 750
Otwieranie przy braku zasilania tak
Wbudowana antena wewnętrzna tak
Waga siłownika 4 kg

* czas otwarcia może być różny, zależnie od parametrów bramy.

Akcesoria

Fotokomórki Visio, Easy Way (2 szt.) S9598
Fotokomórki Visio są bardzo ważnym dodatkiem do napędów bram wjazdowych. To akcesorium do wysokiej jakości napędów Easy Way 110, 210 oraz 310. Błyskawicznie wykrywają obecność przeszkody i wstrzymują pracę automatu. Dzięki nim możemy czuć się bezpiecznie wjeżdżając przez bramę. Poza bezpieczeństwem użytkowników, chronią i uzupełniają również system automatyki oraz bramę przed uszkodzeniami, przewidując wszelkie kolizje. Urządzenia są zsynchronizowane między sobą oraz z napędem, dzięki czemu proces montażu jest łatwy i szybki. Montaż fotokomórek na słupkach bramowych zdecydowanie poprawia komfort użytkowania automatyki i zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Lampa ostrzegawcza Splendor, Easy Way S9599
Lampa ostrzegawcza Splendor marki Home Life to urządzenie sygnalizujące, które podnosi poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania bram wjazdowych. Jest doskonałym uzupełnieniem automatu. Informuje i ostrzega sygnałem świetlnym, gdy automat pracuje otwierając lub zamykając bramę. Nierzadko pozwala to na uniknięcie kolizji i pozwala przyspieszyć reakcję użytkownika.

Klawiatura kodowa Wi, Easy Way S9600
Klawiatura dostępu WI marki Home Life to urządzenie umożliwiające wejście na posesję jedynie po wpisaniu zaprogramowanego wcześniej kodu. Zamontowanie takiego kontrolera dostępu jest wygodnym sposobem na zabezpieczenie swojego domu. Urządzenie jest całkowicie zdalne, co oznacza, że można je zamontować wszędzie, nawet tam gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Pobór energii jest zredukowany do minimum. Klawiatura została wykonana z odpornych na wstrząsy materiałów i jest odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne. 

Pilot czterokanałowy, Easy Way S1975
Dodatkowy pilot czterokanałowy Home Life służy do obsługi bram i napędów Easy Way 110, 210 oraz 310. Cztery kanały umożliwiają sparowanie z pilotem dwóch automatów np. od bramy wjazdowej i bramy garażowej. Dzięki dodatkowym pilotom wszyscy domownicy i wszyscy którym ufamy, mogą mieć własny pilot, bez konieczności pośredniczenia w czynności tak prozaicznej, jak wjazd na posesję.