Polargos - polski producent ogrodzeń, bram

BETA

Strona główna » Innowacje » Brama łamana

Automatyczna

Brama
łamana

Automatyczna

Brama łamana

Brama dwuskrzydłowa otwierana automatycznie

Wąska lub mała działka, wjazd na posesję zlokalizowany blisko ulicy lub budynku, stromy podjazd uniemożliwiający otwarcie bramy czy inne sytuacje, w których brakuje przestrzeni na umiejscowienie lub otwieranie bramy, już nie muszą być problemem. W naszej ofercie znajdują się łamane bramy wjazdowe, znane również pod nazwą bram harmonijkowych.

To konstrukcja składana automatycznie, dzięki której można w znaczny sposób zaoszczędzić zarówno czas, jak i miejsce na działce. W porównaniu do standardowych dwuskrzydłowych bram, które potrzebują 2 metrów do otwarcia, nasze ogrodzeniowe bramy harmonijkowe wymagają zaledwie 115 cm.

Składana brama wjazdowa pięknie współgra z ogrodzeniem z poziomymi przęsłami, wpisując się we współczesne trendy aranżacyjne. Razem tworzą elegancką i nowoczesną wizytówkę działki. Ponadczasowy i minimalistyczny design sprawia, że każda skrzydłowa brama łamana i składana automatycznie pasuje zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego stylu posesji. Stonowana kolorystyka jest uniwersalna i dobrze wygląda zarówno na terenach prywatnych, jak i firmowych czy publicznych.

Kiedy zainwestować w łamaną bramę wjazdową?

Nowoczesne ogrodzenia i składane harmonijkowe bramy z furtką na dobre wpisały się w trendy aranżacji posesji. Dlatego właśnie te konstrukcje znajdują zastosowanie w wielu miejscach oraz sytuacjach: poczynając od wąskich i małych działek, przez zbyt strome podjazdy, na płytkich i niestandardowych posesjach kończąc.

Układ łamany to świetna alternatywa bram przesuwnych, na które nie ma miejsca na posesji. Automatycznie składana brama wjazdowa cieszy się popularnością również z tego względu, że można otworzyć ją bez wychodzenia z samochodu. Innowacyjne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić zatem nie tylko dużo przestrzeni, ale również tak cennego dla wszystkich czasu.

Solidna konstrukcja i niezawodna jakość bram harmonijkowych

Nasze bramy skrzydłowe łamane są wyposażone w łożyskowe zawiasy, które wpływają na dyskretny system łamania i niezawodność działania całej konstrukcji. Bramy są dodatkowo zabezpieczone antykorozyjnie, dzięki czemu będą mogły zachować swoją jakość i elegancki wygląd na wiele lat. Odporność na ewentualne uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne to jeden z punktów, który zachęca naszych klientów do inwestycji w harmonijkowe bramy wjazdowe.

Łamana brama wjazdowa otwierana automatycznie – cena

Ceny wjazdowych bram harmonijkowych od Polargos są uzależnione od kilku czynników: wybranego modelu, zastosowanych systemów automatyki, wymiarów oraz indywidualnych ustaleń. Zawsze staramy się doradzać naszym klientom najlepsze rozwiązania. Słuchamy o Twoich preferencjach oraz potrzebach, niestandardowych wymiarach działki, wizji ogrodzenia i bramy harmonijkowej, a następnie wybieramy modele, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Przekonaj się o tym już dziś – zapraszamy do kontaktu, zapoznania się z ofertą, obejrzenia wirtualnych wizualizacji, konsultacji z ekspertami oraz do skorzystania ze wstępnej wyceny prac.