Automatyczna

Brama
łamana

Automatyczna

Brama łamana

Brama dwuskrzydłowa otwierana automatycznie

Wąska lub mała działka, wjazd na posesję zlokalizowany blisko ulicy lub budynku, stromy podjazd uniemożliwiający otwarcie bramy czy inne sytuacje, w których brakuje przestrzeni na umiejscowienie lub otwieranie bramy, już nie muszą być problemem. W naszej ofercie znajdują się łamane bramy wjazdowe, znane również pod nazwą bram harmonijkowych.

To konstrukcja składana automatycznie, dzięki której można w znaczny sposób zaoszczędzić zarówno czas, jak i miejsce na działce. W porównaniu do standardowych dwuskrzydłowych bram, które potrzebują 2 metrów do otwarcia, nasze ogrodzeniowe bramy harmonijkowe wymagają zaledwie 115 cm.

Składana brama wjazdowa pięknie współgra z ogrodzeniem z poziomymi przęsłami, wpisując się we współczesne trendy aranżacyjne. Razem tworzą elegancką i nowoczesną wizytówkę działki. Ponadczasowy i minimalistyczny design sprawia, że każda skrzydłowa brama łamana i składana automatycznie pasuje zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego stylu posesji. Stonowana kolorystyka jest uniwersalna i dobrze wygląda zarówno na terenach prywatnych, jak i firmowych czy publicznych.

Kiedy zainwestować w łamaną bramę wjazdową?

Nowoczesne ogrodzenia i składane harmonijkowe bramy z furtką na dobre wpisały się w trendy aranżacji posesji. Dlatego właśnie te konstrukcje znajdują zastosowanie w wielu miejscach oraz sytuacjach: poczynając od wąskich i małych działek, przez zbyt strome podjazdy, na płytkich i niestandardowych posesjach kończąc.

Układ łamany to świetna alternatywa bram przesuwnych, na które nie ma miejsca na posesji. Automatycznie składana brama wjazdowa cieszy się popularnością również z tego względu, że można otworzyć ją bez wychodzenia z samochodu. Innowacyjne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić zatem nie tylko dużo przestrzeni, ale również tak cennego dla wszystkich czasu.

Solidna konstrukcja i niezawodna jakość bram harmonijkowych

Nasze bramy skrzydłowe łamane są wyposażone w łożyskowe zawiasy, które wpływają na dyskretny system łamania i niezawodność działania całej konstrukcji. Bramy są dodatkowo zabezpieczone antykorozyjnie, dzięki czemu będą mogły zachować swoją jakość i elegancki wygląd na wiele lat. Odporność na ewentualne uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne to jeden z punktów, który zachęca naszych klientów do inwestycji w harmonijkowe bramy wjazdowe.

Łamana brama wjazdowa otwierana automatycznie – cena

Ceny wjazdowych bram harmonijkowych od Polargos są uzależnione od kilku czynników: wybranego modelu, zastosowanych systemów automatyki, wymiarów oraz indywidualnych ustaleń. Zawsze staramy się doradzać naszym klientom najlepsze rozwiązania. Słuchamy o Twoich preferencjach oraz potrzebach, niestandardowych wymiarach działki, wizji ogrodzenia i bramy harmonijkowej, a następnie wybieramy modele, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Przekonaj się o tym już dziś – zapraszamy do kontaktu, zapoznania się z ofertą, obejrzenia wirtualnych wizualizacji, konsultacji z ekspertami oraz do skorzystania ze wstępnej wyceny prac.