Brama teleskopowa
  • Twój podjazd jest zbyt krótki na klasyczne rozwiącania?
  • Twoja działka jest zbyt wąska na klasyczną bramę przesuwną?
  • Chcesz aby twoje auto nie przeszkadzało w otwieraniu bramy?

KAŻDY Z WYMIENIONYCH PROBLEMÓW ROZWIĄŻE ZAKUP BRAMY TELESKOPOWEJ
Z AUTOMATEM W KOMPLECIE
!

  • Do otwarcia wymaga przestrzeni połowy przestrzeni względem światła bramy
  • Brama przesuwa się na rolkach po szynie
  • Jest zautomatyzowana, otwierasz ją zdalnie, nie wysiadając z samochodu
  • brama jest uniwersalna, może się otwierać na prawą lub lewą stronę

Wjazdowa brama teleskopowa przesuwna

Przedstawiamy sposób na oszczędzenie miejsca na posesji oraz czasu na otwieranie bramy. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne bramy przesuwne teleskopowe, które zajmują aż o połowę mniej miejsca niż standardowe bramy przesuwne.

Brama podzielona jest na dwa skrzydła, które przy otwarciu pokrywają się i wyrównują w jednym rzędzie. To tak jak w systemie teleskopowym, w którym poszczególne elementy wsuwają się jeden w drugi. W tym rozwiązaniu skrzydła przesuwają się na rolkach po szynie – w lewą lub prawą stronę. Mechanizm działa płynnie i dyskretnie, co przekłada się na estetyczny wygląd bramy i całego terenu.

Ten innowacyjny system zdobył już serca wielu miłośników nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań. Nadszedł czas, żebyś również Ty mógł poznać zalety teleskopowych bram wjazdowych. Wśród głównych wyróżników można wymienić:

Oprócz funkcji użytkowych bramy przesuwne teleskopowe wyróżniają się także walorami estetycznymi. Minimalistyczny design i stonowana kolorystyka sprawia, że nasze konstrukcje ogrodzeniowe i bramy są uniwersalne oraz pasują do każdego stylu aranżacyjnego. Dzięki temu wjazdowa brama teleskopowa stanowi piękną wizytówkę posesji.

Brama przesuwna teleskopowa – cena

Zapraszamy na indywidualne konsultacje z ekspertami z Polargos, którzy będą mogli wycenić bramę przesuwną na podstawie kilku czynników: wymiarów i układu działki, oczekiwanych rozwiązań, wymiarów oraz wyglądu bramy i innych. Cena teleskopowych bram przesuwnych we współpracy z naszym przedsiębiorstwem jest zawsze atrakcyjna. To bowiem inwestycja, która zwraca się w postaci oszczędności czasu i miejsca. Nie musisz szukać niestandardowych rozwiązań – innowacyjne i zarazem sprawdzone systemy teleskopowe znajdziesz właśnie w naszej ofercie!

Translate »