Produkty

Inteligentny dom to dom bezpieczny podczas Twojego urlopu!

JAK ZABEZPIECZYĆ DOM PODCZAS URLOPU? Z POMOCĄ PRZYCHODZI M.IN. TECHNOLOGIA! INTELIGENTNY DOM, W KTÓRYM ZASTOSOWANO SPRYTNE, NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA, TO GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA NAWET WTEDY, GDY TY ODPOCZYWASZ NA WAKACJACH.

Inteligentny dom to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale też bezpieczeństwo! Zwłaszcza w sezonie letnim, gdy planujemy dłuższy urlop, warto przemyśleć kwestię rozwiązań zabezpieczających teren naszej posesji. W końcu włamania i kradzieże skutkują nie tylko utratą kosztowności, ale też zatraconym poczuciem bezpieczeństwa wśród domowników. Jak więc uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki po powrocie z wakacji

POPROŚ O POMOC NAJBLIŻSZYCH

Może to być sąsiadka, znajomy czy ktoś z rodziny – ważne, by była to zaufana osoba, której możesz powierzyć dostęp do domu. Podczas Twojej nieobecności nie tylko zaopiekuje się roślinami, nakarmi kota i przewietrzy pomieszczenia, ale też odstraszy potencjalnych nieproszonych gości, którzy być może czekają tylko na właściwy moment.

UBEZPIECZ POSESJĘ

Jeszcze nie ubezpieczyłeś domu? Najwyższa pora to zrobić! Nie czekaj do pierwszego przykrego incydentu, by zadzwonić do ubezpieczalni. Takie posunięcie zapewni Ci spokój i szybką pomoc w razie wypadku nie tylko w te wakacje, ale przez kolejne lata.

ZAUFAJ TECHNOLOGII

Nowoczesna technologia powstaje po to, by ułatwiać nam życie na co dzień i umożliwiać pełne skupienie się na najistotniejszych sprawach. Inteligentne sterowanie bramą, furtką, roletami, oświetleniem, ogrzewaniem, alarmem i kamerami z jednej strony oszczędza czas, a z drugiej jest rozwiązaniem ekonomicznym i ekologicznym. Urządzeniami sterować możesz nawet za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej ­– nie tylko z poziomu kanapy, ale też z dowolnego miejsca na świecie. Systemy i urządzenia, które na nowo definiują pojęcie komfortu, zapewniają również bezpieczeństwo domowników. Elementy inteligentnego domu dbają o bezpieczeństwo Twojej posesji podczas dłuższej nieobecności. Zdalne uruchomienie oświetlenia skutecznie odstrasza potencjalnych włamywaczy, a system zawsze Cię poinformuje, gdy pod Twoją nieobecność w domu pojawi się osoba trzecia. Sprawdź ofertę dla inteligentnego domu na sklepzogrodzeniami.pl.

BĄDŹ OSTROŻNY W SIECI

Choć punkt wyżej radziliśmy zaufać technologii, teraz musimy Cię przed nią przestrzec… a raczej zalecić ostrożność pod pewnymi względami. Nie jest trudno ulec pokusie pochwalenia się egzotycznym wyjazdem w social mediach. Pamiętaj jednak o tym, że nigdy nie masz pewności, jakie intencje kierują osobami, które są po drugiej stronie ekranu. Właśnie dlatego bądź ostrożny z podawaniem w sieci swojego miejsca zamieszkania, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. Publikujesz często materiały, na których widoczne są charakterystyczne elementy krajobrazu czy infrastruktury? Miej na uwadze, że każda osoba, która Cię obserwuje, może łatwo skojarzyć fakty i domyślić się, w jakiej okolicy mieszkasz!
POTRZEBUJESZ POMOCY EKSPERTÓW W DOBORZE INTELIGENTNEGO ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO DOMU? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! NAPISZ NA KONTAKT@SKLEPZOGRODZENIAMI.PL LUB ZADZWOŃ POD NUMER 668 645 080.