Aktualności

Łączą nas bramki

Sport to zdrowie. Wiedzą o tym doskonale duzi i mali. Ale sport to także ogromne emocje, które warto przeżywać wspólnie. Już od dwóch lat Polargos jest sponsorem strategicznym Legii Futsal. Wspólnie z zawodnikami i działaczami drużyny dbamy o to, by kibice nie musieli się nudzić!

Pasja Prezesa – liczy się bramka!
Zaczęło się całkiem niewinnie – od wielkiej pasji prezesa firmy – Piotra Raka, który jest wytrwałym kibicem klubu Legii. Najpierw tą miłością zarażał swoich bliskich, teraz dzieli się nią ze wszystkimi kibicami. O początku współpracy z klubem opowiada tak:
– Moja miłość do Legii trwa cały czas i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie – bo już wraz z wnuczkiem chodzimy czasem na mecze, wcześniej moje córki chodziły, syn chodził… – mówi z przejęciem pan Piotr. – Kibicujemy, interesujemy się, wspieramy na tyle, na ile możemy naszą drużynę. Jesteśmy z nią na dobre i na złe!

Doskonale wiemy, że liczy się „bramka”! Wiedzą to też zawodnicy Legii Futsal, którzy wytrwale trenują i z determinacją „walczą na boisku”. A my z równym zaangażowaniem codziennie dbamy o jak najwyższą jakość naszych bramek i bram, aby ogrodzenia Polargosa mogły służyć Wam jak najdłużej!

Sport łączy

Futsal to odmiana piłki nożnej, w której piłka jest nieco mniejsza, a mecz krótszy – rozgrywka trwa 40 minut (dwie połowy po 20 minut) i odbywa się na hali sportowej. Co nie oznacza, że emocje na trybunach są mniej intensywne. Dyscyplina od kilku lat zdobywa w Polsce coraz większą popularność, zyskując wierną rzeszę fanów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla nas nie tylko teoria – wspólnie kibicujemy „naszym” zawodnikom, czasem spotykamy się z nimi, a nawet… podglądamy ich w czasie treningów. Zdjęcia, które prezentujemy poniżej, nie są sztucznie pozowane! Z zawodnikami łączą nas: przyjaźń, piłka i miłość do sportu. A także pragnienie, by jak najwięcej młodych ludzi dzieliło tę pasję razem z nami. Dlatego w ramach sponsoringu wspieramy też różne inicjatywy sekcji futsalu, np. Wielki Finał 𝗟𝗘𝗚𝗜𝗔 𝗙𝗨𝗧𝗦𝗔𝗟 𝗞𝗜𝗗𝗦 o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nasz cel to nie tylko rozpoznawalność (dzięki koszulkom z logo Polargos), ale przede wszystkim pokazanie, że razem możemy zdecydowanie więcej.