Produkty

Trendy ogrodzeniowe 2021. Jakie ogrodzenie wybrać?

BRAMA DLA DOMU JEST NICZYM RAMA DLA OBRAZU – OZDABIA, WYZNACZA GRANICE I STAJE SIĘ WIZYTÓWKĄ KAŻDEJ POSESJI. NAJMODNIEJSZE OGRODZENIA TEGO SEZONU DOSTĘPNE SĄ W OFERCIE POLARGOS GROUP.

Na rynku znajdziemy wiele modeli bram wykonanych z przeróżnych materiałów i z zastosowaniem rozmaitych technologii. Wybór jest ogromny, ale nie wszystko to, co dostępne w sklepach, jest zgodne z obecnie panującymi standardami. Również branża ogrodzeniowa posiada trendy, które wyznaczane są przez designerów.

W ofercie Polargos Group znajdziecie produkty odpowiadające na trendy ogrodzeniowe w 2021 roku. Jakie ogrodzenie wybrać, by wpisywało się w panujące trendy i cieszyło najwybredniejsze oko?

OD CZEGO ODCHODZIMY?

Nowoczesne podejście do ogrodzeń rezygnuje z klasycznej już siatki czy betonowych ogrodzeń elementowych, które zdominowały kraj dekadę temu. Odchodzi się również od bogato zdobionych bram kutych i stawia się na minimalizm, kierując się zasadą „im mniej, tym lepiej”.

TRENDY OGRODZENIOWE 2021

FORMA

Trendy obecnie panujące nakierowane są na prostotę, która postrzegana i utożsamiana jest z elegancją. W 2021 roku stawiamy na geometryczne i estetyczne formy, które podążają za nowoczesnym wzornictwem i architekturą. Unikalny design bram i ogrodzeń sprawia, że stają się one ponadczasowe. Wszelkie modyfikacje w wyglądzie domu czy ogrodu nie wpłyną więc na wygląd ogrodzenia – nadal będzie spójnym elementem domowej infrastruktury. W sklepzogrodzeniami.pl oferujemy szeroki wybór ogrodzeń nowoczesnych, które idealnie współgrają ze współczesną architekturą budownictwa mieszkalnego i użytkowego.

KOLORYSTYKA

Podążając za nowoczesnym stylem zabudowy, najmodniejszym rozwiązaniem kolorystycznym panującym w obecnym sezonie okazuje się szarość. Oczywiście nie jest to jeden konkretny odcień – gama odcieni wpisujących się w trendy jest bardzo szeroka. Stawiamy na szarości grafitowe czy antracytowe, odcienie chłodne, ciepłe lub neutralne – wszystko zależy od efektu końcowego, jaki chcemy osiągnąć.

FUNKCJONALNOŚĆ

Wygląd, jakość i estetyka wykonania jest ważna, ale każde ogrodzenie powinno spełniać funkcje odpowiadające indywidualnym potrzebom jego użytkowników. Ma  zapewniać bezpieczeństwo i cechować się wielozadaniowościom, by każdy domownik czuł, że jego prywatność jest odpowiednio strzeżona. Automatyzacja ogrodzeń to już absolutna podstawa. Teraz stawiamy na wielofunkcyjność – tworzenie wyjątkowych, wielozadaniowych produktów, które wychodzą daleko poza standardowe minimum, jakim jest ogrodzenie domu. Idealnym przykładem wielozadaniowych bram i ogrodzeń są produkty marki Gatigo. Te dopasowane pod indywidualne potrzeby użytkownika produkty pozwalają na realizację pasji i aktywności bez uszczerbku na metrażu!

INNOWACYJNOŚĆ

Dziś szukamy produktów innowacyjnych, niestandardowych. Lubimy widzieć efekty swojej pracy, nawet wykonując najprostsze czynności. Sytuacja pandemiczna, w której się znaleźliśmy, sprawiła, że zaczęliśmy coraz częściej wykonywać wszelkie prace domowe samodzielnie. Na ten trend odpowiadają produkty Element System  Ogrodzenia w paczce, czyli innowacyjny system bram i furtek do samodzielnego montażu. Nie tylko dają satysfakcję z wykonanej pracy DIY, ale wpisują się również w trendy panujące obecnie w branży ogrodzeń, w której innowacyjność i sprytne, oszczędzające czas i koszty rozwiązania stają się coraz bardziej cenione.

MODNIE CZY PO SWOJEMU?

Tak to już jest z trendami, że wpasują się w gust jednej grupy odbiorców, nie przemawiając kompletnie do drugiej. Czy to oznacza, że musimy ślepo podążać za modą i inwestować w ogrodzenia, które nie są spójne z naszą estetyką i potrzebami? Oczywiście, że nie! Moda, jak wszystko, szybko przemija. Warto stawiać na rozwiązania, które realnie spełnią nasze wymagania i posłużą nam latami. Dlatego też oferta Polargos Group dostępna w sklepzogrodzeniami.pl bogata jest w produkty odpowiadające na obecne trendy, ale też tradycyjne – klasyczne i ponadczasowe. W Polargos Group lubimy eksperymentować i wyznaczać własne trendy, dzięki czemu nasza oferta kompleksowo odpowiada na potrzeby klientów.