Produkty

W życiu stawiaj na swoim! Element System – Ogrodzenia w paczce

ELEMENT SYSTEM TO PIERWSZY NA RYNKU SYSTEM BRAM, FURTEK I OGRODZEŃ DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU! JUŻ TERAZ MOŻECIE ZOBACZYĆ NASZ NAJNOWSZY SPOT PROMOCYJNY PRODUKTU.

Element System – Ogrodzenia w paczce dedykowany jest wszystkim, którzy w życiu stawiają na indywidualizm, samodzielność, a także oszczędność czasu i własną wygodę. Produkty Element System dostępne są w Sklepie z Ogrodzeniami.

NA CZYM POLEGA INNOWACJA?

Element System to pierwszy na rynku tego typu produkt. Klient z łatwością przewiezie ogrodzenie, zapakowane w zgrabną, poręczną paczkę, nawet samochodem osobowym (bez konieczności zamówienia transportu i poniesienia jego kosztów). Ponadto Ogrodzenia w paczce opracowaliśmy w taki sposób, by każdy był w stanie samodzielnie i w krótkim czasie dokonać ich montażu (bez potrzeby zatrudniania fachowców!).

ELEMENT SYSTEM – DLA KOGO?

Ogrodzenia w paczce przeznaczone są dla każdego, kto ceni sobie indywidualność i swobodę w działaniu. Kupując Element System, nie trzeba czekać na zainstalowanie ogrodzenia, bramy czy furtki przez specjalistów – można to zrobić samemu, na swoich własnych warunkach! Montujesz wtedy, kiedy chcesz, a – dzięki małej pomocy sąsiada – już po 3 godzinach gotowe ogrodzenie stanie na twojej posesji. Lubisz samodzielną pracę i cenisz sobie indywidualność? Element System to produkt dla ciebie!

DLACZEGO WARTO?

Wybierając Element System do samodzielnego montażu, nie potrzebujesz czekać tygodniami, aż wybrane ogrodzenie stanie przed twoim domem. Pomijasz etap oczekiwania na dostawę i konieczność ustalenia terminu montażu z fachowcami. Zamawiając lub kupując pakiety u jednego z naszych dystrybutorów, jesteś w stanie złożyć bramę w kilka godzin! Nasze rozwiązania minimalizują koszty transportu. Ponadto dodatkowe zabezpieczenia każdego elementu chronią produktu przed uszkodzeniem.

Pozostałe zalety Ogrodzeń w paczce:

  • uniwersalne bramy i furtki dopasowują się do każdego typu zabudowy
  • do montażu ogrodzenia nie potrzeba specjalistycznych narzędzi
  • wszystkie elementy, które potrzebujesz do montażu ogrodzenia, dostępne są
    w zestawie
  • solidna, aluminiowa rama produktu wypełniona jest panelami z blachy
  • system modułowy daje możliwość późniejszej rozbudowy bramy i furtki
  • otrzymujesz 15 lat gwarancji

POTRZEBUJESZ NOWEGO OGRODZENIA, BRAMY LUB FURTKI? PRZEKONAJ SIĘ SAM, ŻE W ŻYCIU WARTO STAWIAĆ NA SWOIM I POSTAW NA ELEMENT SYSTEM!

Element System jest częścią Polargos Group.