Aktualności

Wzlatujemy razem z Orłami!

Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości to jedna z najbardziej prestiżowych nagród, jaką mogą otrzymać polscy przedsiębiorcy. Jej zadaniem jest budowanie konkurencyjności i innowacyjności w rodzimych firmach. Przyznanie statuetki świadczy o sukcesie i dynamicznym rozwoju, jakim może poszczycić się nagrodzone przedsiębiorstwo. W 2022 roku, podczas gali jubileuszowej 20. edycji nagrody, Polargos został doceniony aż trzema statuetkami.

Trzy statuetki

W ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość nagrodę i statuetkę: Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości 2021 otrzymał prezes zarządu firmy – Piotr Rak. Tytuł Menedżera Roku 2021 wręczono Dyrektor Firmy – Dorocie Dobrakowskiej, zaś jako firma Polargos Sp. z o.o. otrzymaliśmy tytuł Firmy Roku 2021 i Statuetkę Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości.

Wyróżnienia są dla nas niezwykle cenne z kilku powodów. W plebiscycie oceniono pracę ponad 600 osób i ponad 400 marek. Otrzymanie aż trzech wyróżnień potwierdza wysoką jakość naszej pracy oraz  zaufanie, jakim obdarzają nas klienci. Ale najbardziej cieszy fakt, że osoby u nas kupujące są  zadowolone z produktów i nie boją się polecać naszych usług rodzinie oraz znajomym. To jest główny cel, który stawiamy sobie w pracy – by nasze ogrodzenia niezawodnie służyły przez długie lata.

Dziękujemy

Serdecznie gratulujemy wyróżnień Panu Prezesowi i Pani Dyrektor, a nagrodę dla Firmy Roku dedykujemy wszystkim Pracownikom, bez których nie moglibyśmy osiągać codziennych sukcesów.

Dzielimy się zdjęciami z gali i dziękujemy za zaufanie naszych Klientów.

Każdego dnia chcemy się rozwijać, zdobywać kolejne tytuły, ale przede wszystkim – wkładać serce we wszystko, co robimy. Nie zapomnimy o początkach działalności, ciągłym rozwoju i docenianiu zaangażowania naszych pracowników. A także obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.