(+48) 25 683 05 55/56

Biuro Obsługi Klienta

Sklep online

Sklepzogrodzeniami.pl

Menu

Automatyczne bramy Polargos

Kupując naszą bramę można od razu wyposażyć ją w automatykę, co zaoszczędzi nam czas i pieniądze. Nie trzeba tracić czasu na oddzielne kupowanie bramy a następnie szukanie pasującej do niej automatyki. Nie ma też potrzeby dostosowania łączników automatu do bramy, ponieważ o wszystkim już pomyśleliśmy. Zestaw automatyki zawiera dedykowane łączniki do bram Polargosu.​

automatyka_brama_przeciwwaga

Nowoczesne technologie na Twojej posesji

Wygoda – szybkie otwieranie

Brama z napędem Polargosu może się otworzyć w zaledwie 16 sekund. Ten czas może być różny, zależnie od parametrów bramy.

Łatwy montaż

Łatwa, samodzielna instalacja jest możliwa dzięki zastosowaniu automatycznych ustawień i kolorystycznych oznaczeń ułatwiających podłączenie oraz nawierceniu w bramie otworów montażowych i dołączeniu łączników dostosowanych do ogrodzeń firmy Polargos. Wszystkie napędy Polargos zostały wyprodukowane we Francji.

Bezpieczeństwo

Brama ogrodzeniowa może być wyposażona w inteligentny system wykrywania przeszkody. System ten automatycznie zablokuje zamykanie bramy, gdy między jej skrzydłami pojawi się jakiś przedmiot.

Niższa cena

Brama i napęd kupowane w zestawie są tańsze od kupionych oddzielnie. Nie wszystkie rodzaje bram można nabyć z napędami w sieciach handlowych. Chcąc kupić daną bramę w zestawie z automatyką wystarczy złożyć zamówienie. Czas realizacji to 21 dni roboczych.

Zalety naszych bram z automatem

Pełna oferta akcesoriów dodatkowych

Parametry automatów dostosowane do bram

Nie musisz zastanawiac sie, czy Twój automat bedzie pasował do bramy

Bramy posiadają gotowe otwory montażowe

Unikasz nawiercania i uszkodzenia powłoki bramy

Doradztwo i profesjonalny serwis pogwarancyjny

Automaty wyposażone w system RTS

Jest kompatybilny z innymi urzadzeniami w tym systemie

Kompletny zestaw do montażu automatu

Zawiera dedykowane dystanse oraz łaczniki do bramy i słupków

Szeroka gama wzorów automatycznych bram

Komfort i bezpieczeństwo wokół domu

By wjechać na własną posesję nie trzeba wysiadać z samochodu narażając się np. na zmoknięcie, nie trzeba rezygnować ze wysłuchania ciekawej audycji radiowej, czy przerywać rozmowy z pasażerem. Wystarczy nacisnąć przycisk pilota i gotowe.

Komfort i bezpieczeństwo to dwa atrybuty, które kojarzą nam się z domem. Dobrze, gdy można ich doświadczyć już przy wjeżdżaniu na posesję. Umożliwia to brama z napędem.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to pomimo zastosowania automatyki, zawsze można otworzyć i zamknąć bramę ręcznie.

System sterowania bramą wjazdową można wyposażyć w awaryjną baterię, która umożliwi automatyczne sterowanie bramą nawet podczas przerwy w dostawie prądu.

Nie trzeba obawiać się, że zamykająca się brama przytrzaśnie stojący samochód czy inny przedmiot znajdujący się na linii zamykania, ponieważ system po wykryciu przeszkody, automatycznie się zatrzyma.

intelligate_janek_postac

W naszej ofercie posiadamy:

Automat do bramy przesuwnej SIMPLE MOVE

Automat do bramy dwuskrzydłowej EASY WAY

Translate »