Automatyka

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE NA TWOJEJ POSESJI

 • Wygoda – szybkie otwieranie nawet w 16 sekund!
 • Bezpieczeństwo czyli inteligentny system wykrywania przeszkody
 • Automatyczne ustawienia i kolorystycznych oznaczenia ułatwiające podłączenie
 • Brama i napęd kupowane w zestawie są tańsze od kupionych oddzielnie

ZALETY NASZYCH BRAM Z AUTOMATEM

 • Pełna oferta akcesoriów dodatkowych
 • Parametry automatów dostosowane do bram
  Nie musisz zastanawiac sie, czy Twój automat bedzie pasował do bramy
 • Bramy posiadają gotowe otwory montażowe
  Unikasz nawiercania i uszkodzenia powłoki bramy
 • Doradztwo i profesjonalny serwis pogwarancyjny
 • Automaty wyposażone w system RTS
  Jest kompatybilny z innymi urzadzeniami w tym systemie
 • Kompletny zestaw do montażu automatu
  Zawiera dedykowane dystanse oraz łaczniki do bramy i słupków
 • Szeroka gama wzorów automatycznych bram

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO WOKÓŁ DOMU

 • By wjechać na własną posesję nie trzeba wysiadać z samochodu narażając się np. na zmoknięcie, nie trzeba rezygnować ze wysłuchania ciekawej audycji radiowej, czy przerywać rozmowy z pasażerem. Wystarczy nacisnąć przycisk pilota i gotowe.
 • Komfort i bezpieczeństwo to dwa atrybuty, które kojarzą nam się z domem. Dobrze, gdy można ich doświadczyć już przy wjeżdżaniu na posesję. Umożliwia to brama z napędem.
 • Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to pomimo zastosowania automatyki, zawsze można otworzyć i zamknąć bramę ręcznie.
 • System sterowania bramą wjazdową można wyposażyć w awaryjną baterię, która umożliwi automatyczne sterowanie bramą nawet podczas przerwy w dostawie prądu.
 • Nie trzeba obawiać się, że zamykająca się brama przytrzaśnie stojący samochód czy inny przedmiot znajdujący się na linii zamykania, ponieważ system po wykryciu przeszkody, automatycznie się zatrzyma.

Automatyka do bram – innowacyjne mechanizmy

Wygodne i proste w obsłudze automatyczne systemy do otwierania i zamykania bram przesuwnych oraz skrzydłowych czekają właśnie na Ciebie! Oferujemy sprawdzone oraz niezawodne systemy, dzięki którym codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

Brama przesuwna lub skrzydłowa, jako elegancka wizytówka Twojego domu, od teraz będzie spełniać nie tylko funkcję estetyczną, ale również użytkową. Wystarczy jedno kliknięcie i kilka sekund, żeby brama otworzyła się lub zamknęła automatycznie. Nie musisz nawet wysiadać z samochodu. Wyruszasz w trasę lub wracasz do domu, a automatyka robi wszystko za Ciebie.

Historia elektrycznych napędów do bram sięga lat 60. XX wieku. Wtedy rozpoczęła się światowa masowa produkcja i sprzedaż systemów automatycznego otwierania i zamykania bram. W Polsce rozwiązanie zostało spopularyzowane dopiero w latach 90. Dzisiaj, we współczesnych mechanizmach stosuje się coraz nowocześniejsze technologie i rozwiązania, które wpływają na komfort naszego życia. Przychodzimy do Ciebie z ofertą na innowacyjne automaty do bram, które pozwolą Ci na oszczędność Twojego czasu.

Napędy do bram przesuwnych i skrzydłowych

Komfort i bezpieczeństwo – te dwa słowa idealnie oddają przeznaczenie napędów do bram. Z jednej strony gwarantują one ogromną wygodę przy otwieraniu i zamykaniu bram, a z drugiej przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa całej posesji. Całkowita kontrola nad napędem leży w Twoich rękach. Intuicyjne sterowanie ułatwia obsługę napędu do bram, a w codziennym stosowaniu ta czynność staje się wręcz machinalna. Dla wielu nasza automatyka do bram już stała się nieodłącznym elementem w codziennych podróżach!

W naszym asortymencie znajdują się zestawy automatów do bram obejmujące między innymi:

W ofercie posiadamy również komplety uzupełniające automatykę do bram. Polecamy między innymi zestawy oświetleniowe zawierające lampy ostrzegawcze. Wartym polecenia produktem jest również zestaw fotokomórek, które zatrzymują bramę lub zmieniają kierunek ruchu napędu do bramy w sytuacji, gdy system wykryje przeszkodę. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy ofertę na podziemny mechanizm do bramy. To idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy napęd ma być niewidoczny lub nie ma innej możliwości na jego montaż. Kolejnym dodatkowym ułatwieniem jest system sterowania bramą za pomocą smartfona.

To kolejne argumenty potwierdzający, że stosowanie naszej automatyki do bram to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto wybrać automaty do bram Polargos?

Wytrzymałość, funkcjonalność, solidna konstrukcja, niezawodny napęd i atrakcyjna cena – to tylko niektóre cechy naszych mechanizmów do bram. Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Właściwe dobranie automatyki do bram przesuwnych i skrzydłowych zapewni bezawaryjne działanie systemu nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych na zewnątrz. Oprócz tego doradzamy, jak używać i dbać o tego typu systemy, żeby służyły Ci przez wiele lat. Oferujemy również profesjonalny serwis pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą Polargos na zestawy automatyki do bram, napędy, siłowniki, elementy sterujące, okucia, oświetlenie oraz inne produkty udoskonalające elektryczne otwieranie i zamykanie bram przesuwnych czy skrzydłowych. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Translate »