AKTUALNE OFERTY PRACY:

- LAKIERNIK

Miejsce pracy:

okolice Garwolina

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie obsługiwać lakiernię proszkową oraz sprzęty i narzędzia z nią powiązane, a także prowadzić niezbędną dokumentację.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Chęć do nauki,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Zmysł techniczny,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami,
  • Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi.

Obowiązek informacyjny RODO: https://www.polargos.pl/pl/rodo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: oziemkowka@polargos.pl

bądź dostarczenie do biura głównego w Oziemkówce 57a

Telefon kontaktowy: 668-644-171

+ PRACOWNIK PRODUKCJI

+ MONTAŻYSTA

+ SPAWACZ

+ ZMIANOWY LIDER OBSZARU PRODUKCJI

+ MAGAZYNIER

+ OPERATOR LASERA

+ OPERATOR MASZYN

Translate »