AKTUALNE OFERTY PRACY:

- LAKIERNIK

Miejsce pracy:

okolice Garwolina

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie obsługiwać lakiernię proszkową oraz sprzęty i narzędzia z nią powiązane, a także prowadzić niezbędną dokumentację.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • Chęć do nauki,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Zmysł techniczny,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,
  • Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjne programy pracownicze,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Obowiązek informacyjny RODO: https://www.polargos.pl/pl/rodo.

Telefon kontaktowy: 668-644-171.

+ ELEKTROMECHANIK

+ INŻYNIER PROCESU/ KONSTRUKTOR

+ MONTAŻYSTA

+ OPERATOR GIĘTARKI

+ OPERATOR KRAWĘDZIARKI

+ OPERATOR LASERA

+ OPERATOR PIŁY

+ OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

+ OPERATOR ZGRZEWARKI

+ PRACOWNIK PRODUKCJI

+ MAGAZYNIER

+ ZMIANOWY LIDER OBSZARU PRODUKCJI

+ SPAWACZ

Translate »