Żyj wygodnie

Nowoczesne
technologie

Innowacyjność to podstawa działalności naszej firmy. W Polargos zawsze idziemy z duchem czasu i implementujemy nowe technologie, które pomagają nam tworzyć jakościowe produkty. Efekt naszych starań to coraz większe zaufanie Klientów z Polski i zagranicy.

Element

To pierwszy na rynku system ogrodzeń, bram oraz furtek do samodzielnego montażu.

Gotowe do połączenia części Systemu Element mieszczą się w wygodnych i niewielkich paczkach. Modułowy charakter umożliwia bezproblemowy transport poszczególnych części (na przykład autem osobowym) i łatwy ich montaż. Technologia bez wykorzystania spawów sprawia, że łączenie poszczególnych części jest łatwe i intuicyjne – na tyle, że można to zrobić samodzielnie.

Brama Łamana

Cały czas dążymy do wyznaczania trendów na rynku i oferowaniu unikatowych rozwiązań. Nowoczesne technologie, w parze z dążeniem do doskonałości, pozwalają nam na tworzenie bezpiecznych i trwałych ogrodzeń dla każdego typu domu.

Brama narożna

Dzięki unikalnym rozwiązaniom, bramy narożne oferują wyjątkową oszczędność miejsca. Tym samym są one idealnym wyborem dla tych, którzy posiadają wąskie i płytkie działki.

Automatyka

Napęd do bramy umożliwi Ci jej automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą pilota, bez konieczności wysiadania z pojazdu.

Brama teleskopowa

Brama teleskopowa 3 segmentowa