Produkty

Polargos, Gatigo i Element System, czyli start Polargos Group!

POLARGOS GROUP – OGRADZAMY TWOJE POTRZEBY. CZYM JEST NOWOPOSTAŁA GRUPA I CO MA DO ZAOFEROWANIA KONSUMENTOM SZUKAJĄCYM BRAM I OGRODZEŃ?

 

Polargos Group powstała z połączenia trzech marek bram i ogrodzeń – Polargos, Element System i Gatigo. Każda z nich odpowiada na potrzeby innego klienta, przez co oferta Polargos Group to nowoczesna, kompleksowa i zróżnicowana odpowiedź na aktualne oczekiwania konsumentów i stale zmieniający się rynek.

MARKI POLARGOS GROUP

 

POLARGOS

Stawiasz przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność? Firma Polargos – przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii – projektuje bezpieczne, trwałe i funkcjonalne ogrodzenia o eleganckim designie. Zautomatyzowane rozwiązania użyte przy produkcji bram i ogrodzeń zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo wokół domu. Oferta marki skierowana jest dla każdego, kto ceni sobie podstawowe wartości – funkcjonalność, bezpieczeństwo i trwałość. Skorzystają na niej również ci, którzy nie chcą rezygnować z nowoczesnego designu i technologicznych rozwiązań.

GATIGO

Szukasz wielozadaniowych ogrodzeń dopasowanych pod swoje potrzeby? Oczekujesz niestandardowych rozwiązań, które spełnią wszystkie twoje – niekoniecznie standardowe – wymagania? Dobrze trafiłeś. Marka Gatigo to wielozadaniowe ogrodzenia premium, zaprojektowane z najwyższą dbałością o każdy szczegół i przy użyciu nowoczesnych technologii. Gatigo tworzy linię ogrodzeń na miarę XXI wieku, które za cel mają wpasowanie się w przestrzeń życiową, styl i estetykę mieszkańców. Gatigo to nie tylko ogrodzenia – to ogrodzenia aktywnie wspierające codzienne życie.

ELEMENT SYSTEM

Cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu? Wypróbuj Element System – Ogrodzenia w paczce – czyli innowacyjny system bram automatycznych i furtek przeznaczonych do samodzielnego montażu, dzięki któremu już w 3 godziny postawisz ogrodzenia, bramy i furtki na swojej posesji. Element System to wygoda i oszczędność. Rezygnacja z zatrudnienia fachowców to nie tylko redukcja kosztów montażu, ale też brak opóźnień. Dzięki niewielkiej wadze i sposobowi zapakowania, paczkę przewieziesz samochodem osobowym i zmniejszysz koszty transportu.

NOWOŚCI DOTYCZĄCE PRODUKTÓW I WIELE INNYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH WSZYSTKICH MAREK POLARGOS GROUP ZNAJDZIECIE NA NASZYM FACEBOOKU I LINKEDIN.